Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

ALDI wychodzi z ofertą dla wędkarzy  

We wszystkich sklepach ALDI klienci od połowy kwietnia mogą kupić asortyment wędkarski marki własnej CRANE. W ofercie sieci jest m.in. zestaw wędkarski, co ciekawe, także w wersji dla dzieci. Akcja trwa do wyczerpania zapasów.
Reklama

 Z nietypową ofertą dla swoich klientów wystartowała jedna z najpopularniejszych sieci spożywczych. W ofercie ALDI znalazły się produkty wędkarskie, w tym także sprzęt przeznaczony dla dzieci, marki CRANE.

Asortyment dostępny jest tylko w sklepach dyskontera. Klienci mogą kupić zestaw wędkarki w atrakcyjnej cenie 119 zł wyposażony w wędkę o długości 270 cm, rozsuwany teleskopowo podbierak do ryb, haczyki wędkarskie, wodoodporną skrzynkę na akcesoria wędkarskie, a nawet namiot wędkarski i taboret turystyczny z funkcją stolika.

Dla tych, którzy na wędkowanie chcą przeznaczyć cały weekend, dostępne są także prysznic turystyczny i składane meble kempingowe. Sieć proponuje również akcesoria dla najmłodszych i wprowadza do oferty zestaw wędkarki dla dzieci w cenie 69,99 zł wyposażony w wędkę o długości 180 cm wraz z drążkiem teleskopowym, spławikiem, pudełkiem z akcesoriami i torbą do przechowywania sprzętu. Dzięki temu wędkowanie staje się prawdziwie rodzinnym hobby.

Oferta wędkarska ALDI.png
Oferta wędkarska ALDI.png

- Akcja wędkarska, która rozpoczęła się we wszystkich sklepach naszej sieci od soboty 15 kwietnia, stanowi odpowiedź na rosnącą popularność spędzania wolnego czasu na łonie natury i w rodzinnym gronie. W ofercie znajdują się najwyższej jakości produkty, związane z wędkarstwem naszej marki własnej CRANE - mówi Piotr Szewczyk, Kierownik Kategorii ALDI Polska.

Crane jest marką własną ALDI, dostępną tylko w sklepach dyskontera. Oferuje szeroki wybór artykułów sportowych i outdoorowych dla całej rodziny. Produkty tej marki cechuje wytrzymałość i łatwość użytkowania. Akcesoria sportowe skierowane są do wszystkich niezależnie od wieku i stopnia zaawansowania w danej dziedzinie sportowej. Jakość została potwierdzona licznymi certyfikatami, mi.in. TÜV oraz GS, które potwierdzają bezpieczeństwo stosowania, niezawodność i zgodność parametrów z obowiązującymi normami. 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (2)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum