Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Biedronka Home kusi promocjami na asortyment szkolny

Z okazji końca ferii ponad 60 produktów szkolnych można teraz nabyć w sklepie internetowym Biedronka Home w specjalnej promocji. Trzeci najtańszy szkolny produkt jest dostępny tylko za 1 zł.
Reklama

Zimowa przerwa w nauce, bez względu na województwo, już niemal za nami. Dlatego Biedronka pomaga milionom rodziców i uczniów skompletować istotne części wyprawki szkolnej na drugi semestr. 

 
- Każdego dnia sklep internetowy Biedronka Home oferuje doskonałe propozycje cenowe na wiele produktów. Z okazji powrotu dzieci do szkoły na semestr letni przygotowaliśmy szczególną ofertę w tym zakresie. Przy zakupie 3 produktów oznaczonych „SZKOŁA” w ramach jednej transakcji najtańszy z tych produktów klienci otrzymają za 1 zł - mówi Jarosław Stefańczyk, dyrektor kategorii E-commerce Non-Food w Biedronce.

Promocja dotyczy zakupu 3 produktów lub ich wielokrotności. Akcja promocyjna potrwa do 26.02. br. czyli do niedzieli włącznie (w sklepie internetowym Biedronka Home można składać zamówienia również w niedziele) lub do wyczerpania zapasów.

Przykładowe ceny w Biedronka Home

Czarny piórnik tuba touch Oxford kupimy za 24,99 zł, kołozeszyty w kratę B5 Pukka również za 24,99 zł, długopis wymazywalny Pilot z trzema wkładami i gumką za 39,99 zł, plecaki szkolne Minnie i SpiderMan (3-4 klasa) za 79,90 zł, piórnik potrójny Jumper z wyposażeniem Coolpack za 59,90 zł, laminator A4 za 89,90 zł a czarną lub białą lampkę na biurko (łamaną, ustawianą pod różnym kątami) za 79,90 zł.

Od chwili uruchomienia w sierpniu 2022 roku sklep został już odwiedzony przez klientów ponad 17 milionów razy.  

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum