Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Biedronka: 12+12 piw gratis. Oferta ważna jeden dzień

Wyłącznie w sobotę, 13.08, sieć Biedronka oferuje znaną już promocję na piwo 12+12, do której zaliczają się także piwa bezalkoholowe.
Reklama

W przypadku zakupu innych produktów za minimum 29 zł oraz 12 piw klient otrzyma rabat w wysokości 12 najtańszych piw w butelkach bezzwrotnych wybranych marek. Różne rodzaje piw można mieszać dowolnie, razem z piwami bezalkoholowymi. Rabat zostanie rozłożony proporcjonalnie na wszystkie kupowane promocyjne piwa w butelkach.

W promocji dostępnych jest 12 marek: Heineken, Carslberg, Pilsner Urquell, Corona, Desperados, Somersby, Żywiec, Captain Jack, Hardmade, Łomża, Franziskaner oraz Karmi.

Do kwoty wymaganych 29 zł na paragonie nie wliczają się napoje alkoholowe, wyroby tytoniowe, produkty do żywienia niemowląt oraz płatności za usługi (doładowania do telefonów, karty podarunkowe). By spełnić warunki promocji, konieczne jest użycie karty Moja Biedronka lub nowej aplikacji mobilnej Biedronka.

Rabat na piwo przysługuje po zeskanowaniu przy kasie ważnej karty Moja Biedronka lub aplikacji Biedronka. Oferta na wybrane piwa obowiązuje wyłącznie w sobotę, 13 sierpnia br. Limit dzienny wynosi 24 produkty objęte promocją (maks. 12 gratis) na kartę Moja Biedronka.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum