Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Cenowe szaleństwo w Biedronce. Tanie piwa przy większych zakupach

Pojawiła się nowa gazetka promocyjna Biedronki. Sieć zachęca do zakupów sporymi promocjami. Na jakie rabaty mogą tym razem liczyć klienci dyskontowej sieci? Sprawdzamy.
Reklama

Mleko w Biedronce już za 2,69 zł, olej za 4,99 zł

Mleko UHT 3,2 proc. Wypasione 1l w dniach 11-13 września będzie można kupić w Biedronce za 2,69 zł. Warunkiem kupna tego produktu w promocji jest posiadanie karty Moja Biedronka lub aplikacji Biedronki, a także nabycie sześciu sztuk mleka. Limit dzienny to 12 opakowań na kartę.

Nowe promocje w Biedronce, fot. mat. pras.
Nowe promocje w Biedronce, fot. mat. pras.

Zobacz aktualną gazetkę Biedronki

Biedronka zachęca do zakupów także promocją na olej rzepakowy Wyborny. Litrową butelkę będzie można nabyć już za 4,99 zł (przy zakupie dwóch sztuk). Limit dzienny to cztery butelki na kartę Moja Biedronka.

Promocje Biedronki na paprykę i winogrona

Kilogram papryki czerwonej kupimy w dyskontowej sieci za jedyne 2,99 zł. To taniej aż o 70 proc. Z kolei kilogram winogron różowych można nabyć w cenie 6,99 zł zamiast 14,99 zł. Te promocje obowiązują w dniach 11-13 września.

Szynka z Krainy Wędlin taniej o 92 proc.

Biedronka w dniach 11-16 września proponuje również promocję na szynkę konserwową Kraina Wędlin (3,69 zł/opak. przy zakupie dwóch).
Od 11 do 13 września będzie z koli obowiązywać promocja na napoje Cola Original. W tym przypadku obowiązuje akcja 4+2 gratis z kartą Moja Biedronka lub aplikacją Biedronki.

Nowe promocje w Biedronce, fot. mat. pras.
Nowe promocje w Biedronce, fot. mat. pras.

Do 16 września zaoszczędzić można także na wszystkich kawach rozpuszczalnych Jacobs. Drugi (tańszy) produkt uzyskamy z 50-proc. rabatem. Limit dzienny to cztery opakowania (maksymalnie dwa z rabatem) na kartę Moja Biedronka.

Taniej będzie można kupić karmy dla zwierząt. Tutaj również obowiązuje 50-proc. rabatu na drugi produkt przy zakupie dwóch sztuk.

Biedronka z promocjami na kosmetyki


W nowej gazetce sieci nie zabrakło także promocji na artykuły kosmetyczne i chemiczne. Drugi (tańszy) produkt marek Dove, Rexona oraz Axe można kupić o połowę taniej.

Kapsułki do prania Persil Power Caps (opak. 66 kapsułek) i żel do prania Persil  (opak. 3,96 l) kipimy z kolei w cenie 63,99 zł.

Piwne promocje w Biedronce

Tradycyjnie nie zabrakło tez promocji na piwo. Od 11 do 13 września przy zakupie sześciopaku piwa Zatecky zapłacimy 2,69 zł za puszkę (promocja dla użytkowników aplikacji bądź karty Moja Biedronka). Limit dzienny to 24 puszki na kartę.

Promocje obowiązuje także w przypadku sześciopaków piwa Tyskie (2,99 zł za puszkę), Tyskie O% (2,99 zł za puszkę) oraz Okocim Mocne (3,49 zł za puszkę).

Z kolei piwo Heineken w butelce 500 ml można kupić za 3,69 zł przy zakupie dwóch sztuk.

W przypadku piwa Harnaś obowiązuje m.in. promocja 18+2 gratis, gdzie cena za butelkę w przypadku zakupu 20 sztuk wynosi 2,15 zł. Na to piwo można uzyskać dodatkowe vouchery od Biedronki dokonując zwrotu butelek.


 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum