Reklama
Partnerzy portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Co klienci Aldi kupują na Dzień Matki i Dzień Dziecka

ALDI rozdaje Króliki „COŚki” na pocztówkach z kolorowanką lub bajką do wyboru i sprawdza, co z okazji Dnia Dziecka i Matki najchętniej kupują klienci.
Reklama

Dzień Matki i Dzień Dziecka w Aldi

Zainteresowanie kwiatami w Dzień Matki w ALDI rośnie o ponad 200%, w kategorii słodyczy czy kosmetyków nie widać aż tak znaczących zmian – wynika z badań własnych ALDI. Z okazji Dnia Dziecka klienci najczęściej sięgają po zabawki i ulubione słodkości. Chętnie też przyjmują gratisy takie jak kolorowanki, czy pocztówki. Zainteresowanie kategorią zabawek w sieci ALDI rośnie w tym okresie o ponad 30%.

- Każde dziecko, które zjawi się w Dzień Dziecka, jak i w dzień po święcie otrzyma przy kasie pocztówkę z kolorowanką lub bajką do wyboru. Bohaterami opowieści i pocztówek są nasze króliki “COŚki”, które już rok temu zostały świetnie przyjęte przez najmłodszych – mówi Agata Biernacka, kierownik komunikacji i PR. Poprzez personifikację COŚków – bohaterów naszej kampanii Raz ALDI zawsze COŚ z ALDI, chcemy budować ciepły i pozytywny wizerunek wśród rodzin z dziećmi. W tym roku również posiadamy dedykowany katalog z prezentami na Dzień Dziecka, dostępny w wersji online na naszej stronie - podsumowuje Biernacka.

Z okazji nadchodzącego Dnia Matki i Dnia Dziecka sieć ALDI przygotowała szeroką ofertę prezentową. Od czwartku 25.05 klienci mogą kupić cięte kwiaty dla mamy, ceny bukietów zaczynają się już od 8,99 zł. Oferta jest ważna do wyczerpania zapasów.

Natomiast z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka ALDI przygotowało specjalną promocję, w ramach której na wybrane artykuły i zabawki dla dzieci przygotowany jest rabat sięgający 25%. Akcja potrwa do 3.06 lub do wyczerpania zapasów.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum