Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Dada Baby - nowa marka obiadków dla dzieci od Biedronki

Biedronka wprowadziła do sprzedaży ekologiczne produkty pod marką Dada Baby Food. To obiadki i deserki dla najmłodszych stworzone w oparciu o surowce bio.
Reklama

Linia Dada Baby Food to zestaw obiadów i deserów dla dzieci po 5. lub 6. miesiącu życia. Znajdziemy wśród nich: obiadowe bio warzywa z cielęciną i zielonym groszkiem, bio warzywa z indykiem i słodkim ziemniakiem, a także deserowe bio słoiczki z jabłkiem i bananem,  jabłkiem, bananem, jagodami i śliwkami oraz połączenia owoców i warzyw:  jabłko, mango i dynia oraz jabłko, mango, batat i szpinak. Podstawą dań obiadowych z serii Dada Baby Food są warzywa połączone z mięsem i oliwą z oliwek extra virgin, a deserów 100% owoce lub  owoce i warzywa pochodzące z ekologicznych upraw. Desery będą dostępne w cenie 2,59 – 2,75 zł, obiady w cenie 3,99 zł.

 
- Z myślą o najmłodszych i ich szczególnych potrzebach żywieniowych stworzyliśmy  warzywno-mięsne dania i desery, a wszystko w oparciu o ekologiczne surowce, spełniające restrykcyjne wymagania jakościowe. Kompozycje poszczególnych dań zostały dostosowane do potrzeb dzieci. Dlatego mają one delikatny smak wynikający z połączenia ekologicznych warzyw, mięsa i oliwy z oliwek. Przeciery owocowe i owocowo-warzywne natomiast świetnie sprawdzą się zarówno podczas rozszerzania diety maluszków, jak również dla starszych dzieci jako uzupełnienie drugiego śniadania - mówi Katarzyna Zgieb, starszy menedżer ds. żywienia i rozwoju jakości w sieci Biedronka.

Dania z nowej serii Dada są bezglutenowe i bez dodatku soli (poza zawartością wynikającą wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu) i zagęstników. Zgodnie z wymaganiami przepisów prawnych nie posiadają również substancji konserwujących i barwników. Zawierają jedynie naturalnie występujące cukry.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum