Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Festiwal Polska od Kuchni - Kaufland zaprasza do Chełmna

5 czerwca Kaufland oraz organizatorzy festiwalu „Polska od Kuchni” zapraszają do Chełmna. To właśnie tu na Rynku zostanie zaprezentowane bogactwo kulinarne i kulturowe regionu kujawsko-pomorskiego.
Reklama

W niedzielnym programie przewidziane są m.in. rywalizacje Kół Gospodyń Wiejskich, wybory Miss Wdzięku oraz koncert zespołu Horyzonty. Gościem festiwalu i pokazu kulinarnego połączonego z degustacją będzie autorytet kulinarny – Kuba Steuermark. Chętnych do skosztowania przysmaków przygotowanych na bazie regionalnych produktów sieć zaprasza m.in. do stoiska Kaufland Polska. Odwiedzający będą mogli poznać artykuły marki dostępnej tylko w sklepach Kaufland – K-Stąd Takie Dobre, która obejmuje produkty od lokalnych dostawców, w tym m.in. racuchy, ciasta, pierogi, smalec. Na scenie głównej Kaufland przeprowadzi konkurs sprawdzający wiedzę o sieci oraz specjałach regionalnych, w którym do wygrania będzie sprzęt AGD. Dla dzieci z kolei przeznaczona jest strefa eko, gdzie najmłodsi będą mogli wziąć udział w warsztatach i konkursie plastycznym.

Festiwal „Polska od Kuchni” ma charakter ogólnopolski. W 16 województwach uczestnicy mają okazję dokładnie poznać bogactwo kulinarne i kulturalne poszczególnych regionów. Wstęp na festiwal jest bezpłatny, a atrakcje przewidziane są w godzinach 11-19. 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum