Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Galaxy ma pomysł na dekoracje świąteczne, które będą oszczędzać prąd

Galaxy, centrum handlowe w Szczecinie, zaskakuje klientów przed świętami – zarówno odpowiedzialnym podejściem do dekoracji świątecznych, które będą oszczędzać energię elektryczną i zostaną wykonane przez najmłodszych, atrakcjami w aplikacji lojalnościowej Galaxy App oraz nowymi sklepami.
Reklama

W ostatnim kwartale 2022 roku szczecińskie centrum wzbogaciło swoją ofertę o trzy nowe marki: TOUS, CHANGE Lingerie oraz Quiosque. Powierzchnię zwiększył również wieloletni najemca Galaxy – salon z odzieżą sportową 4F. Łączna powierzchnia zajęta przez tych najemców to ponad 700 mkw.

Co nowego w Galaxy? 

– Jako najpopularniejsze centrum handlowe w regionie, regularnie zaskakujemy klientów nowościami oraz wyznaczamy trendy. Zależy nam, aby odwiedzający czuli podekscytowanie wizytą w Galaxy. Wpływa na to bogaty wybór marek i usług zebranych pod jednym dachem oraz wyróżniające się podejście do marketingu. To właśnie różnorodność i kompleksowość oferty, która się zmienia razem z klientem, wpływa na wybór miejsca robienia zakupów, zadowolenie i ponowną wizytę w centrum handlowym. Dlatego regularnie dopasowujemy asortyment do oczekiwań konsumentów, dbając o obecność marek ze wszystkich kluczowych segmentów. W to podejście wpisuje się otwarcie salonu z biżuterią TOUS, sklepu z bielizną CHANGE Lingerie oraz butiku z modną odzieżą dla kobiet Quiosque. Dokładamy również wielu starań, aby nasi dotychczasowi najemcy rozwijali się z nami, co pokazuje powiększanie powierzchni przez 4F, posiadający sklep w naszym centrum od lat – komentuje Marcin Ziółkowski, Asset Manager w EPP.


Galaxy to największe centrum zakupów oraz rozrywki w województwie zachodniopomorskim. Położone przy jednym z głównych węzłów komunikacyjnych Szczecina, stanowi część ścisłego centrum miasta. Na powierzchni handlowej 56 tys. mkw. znajduje się 190 sklepów. 

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum