Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Galeria Młociny: Potańcówki i zniżki do strefy gastro dla warszawskich seniorów

Galeria Młociny od początku organizuje regularne potańcówki i imprezy z DJ Wiką dla klientów 60+. Teraz, w ramach nowej Książeczki Seniora, skorzystają oni dodatkowo ze zniżek na zakupy czy posiłki w strefie gastronomicznej na terenie centrum.
Reklama

Galeria Młociny nie zapomina o osobach starszych. Na terenie centrum regularnie odbywają się wydarzenia dla klientów ze wszystkich grup wiekowych: lekcje tańca z instruktorem w niedawno odświeżonej strefie gastronomicznej, koncerty polskich i zagranicznych artystów w Hali Hutnik Music Lounge czy wielopokoleniowe imprezy, rozkręcane przez najstarszą didżejkę w Polsce – DJ Wikę. Osoby poszukujące mieszanki rozrywki i zdrowej rywalizacji również znajdą coś dla siebie – w środy o godzinie 18:00 na terenie Hali Hutnik organizowane są turnieje w Shuffleboard dla seniorów. 

Od kwietnia centrum oddaje w ich ręce bezpłatne Książeczki Seniora, będące zbiorem niepowtarzalnych okazji. Na najstarszych klientów Galerii Młociny czekają atrakcyjne zniżki na zakupy oraz rabaty na usługi w strefie gastronomicznej.  Książeczkę Seniora można odebrać w punkcie informacyjnym Galerii Młociny.

 

 

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum