Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Galeria Wiślanka z kartą podarunkową dla klientów

Galeria Wiślanka w Żorach promuje kolejną usługę, która z pewnością ucieszy wszystkich klientów poszukujących idealnego prezentu dla swoich bliskich. W centrum handlowym można zakupić Kartę Podarunkową. J
Reklama

Kartę prezentową można zasilić dowolną kwotą i zrealizować przez cały rok od chwili jej wydania we wszystkich sklepach oraz punktach usługowych na terenie obiektu. Galeria Wiślanka zapewniła także dwie komfortowe opcje zakupu kart. Można to zrobić bezpośrednio w centrum handlowym lub zamówić je drogą online.

Kartę podarunkową można zasilić dowolną kwotą powyżej 30 zł i dokonać zakupów przez 12 miesięcy od chwili jej wydania. To możliwość oferowana przez Galerię Wiślanka, która z pewnością spełni oczekiwania osób poszukujących idealnego prezentu dla członków swojej rodziny i przyjaciół. Dzięki takiemu upominkowi obdarowany ma możliwość zakupu swojego wymarzonego prezentu w dowolnym sklepie i odpowiednim dla siebie momencie.

Galeria umożliwia także dwie wygodne możliwości nabycia kart. Można to zrobić bezpośrednio w centrum handlowym, a także drogą online korzystając bezpośrednio z oficjalnej strony internetowej Wiślanki.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum