Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Happy Hours w Lidlu. W jakich godzinach będzie taniej?

Lidl Polska rozszerza swój „Lidlowy Program Oszczędnościowy” i wprowadza Happy Hours. Co to oznacza dla klientów?  Dodatkowe oszczędności.
Reklama

Happy Hours w Lidlu - kiedy obowiązują  

Codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 11:00-13:00, klienci Lidl Polska korzystający z aplikacji Lidl Plus, będą mogli skorzystać z dodatkowych megarabatów. Sieć wystartowała właśnie z nową promocją – Happy Hours.

Nowa akcja promocyjna, realizowana w ramach „Lidlowego Programu Oszczędnościowego”, to nie tylko wyjście naprzeciw potrzebom klientów. Dzięki regularnym godzinom, odwiedzający sklepy Lidl będą mogli zaplanować zakupy i kupować produkty w niższych cenach.

Promocji Happy Hours towarzyszyć będzie kampania marketingowa m.in. w radiu, telewizji, digitalu oraz radiowęźle sklepów sieci Lidl Polska.

Happy Hours w Lidlu - jak to działa?

Wystarczy uruchomić aplikację Lidl Plus lub wejść na www.lidl.pl w podanych dniach i godzinach. Codziennie na klientów sieci czekają nowe megarabaty. Obowiązujące promocje sprawdzać można w aplikacji oraz na stronie Lidl.pl.

Tylko w środę, 12 kwietnia, w godz. 11:00-13:00, klienci z kuponem Lidl Plus przy zakupie dwóch sztuk oleju rzepakowego Vita D’or (1 l), zapłacą 5 zł zamiast 9,49 zł/ 1 opak.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum