Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Homepark Targówek z eventem dla właścicieli psów

4 czerwca, w parku handlowym Homepark Targówek odbył się specjalny event dedykowany zwierzętom – „Psie Miasteczko w Homepark Targówek”.
Reklama

Na terenie Miasteczka działał specjalny Psi Park, w wyznaczonych godzinach odbywały się zajęcia Psiego Fitnessu oraz szkolenie nosework, prowadzone przez doświadczonych instruktorów Dog Fit. W programie były także wykłady specjalistów oraz indywidualne porady behawiorystyczne, dietetyczne i groomerskie.

Warto było odwiedzić również stoisko Fundacji Bezdomniaki, która od prawie 10 lat ratuje potrzebujące psy i koty. Na stoisku można było poznać psiaki przebywające pod opieką Fundacji i wesprzeć je datkami poprzez skorzystanie z usług Psiego Fotografa czy zrobienie zakupów w księgarni i sklepiku Bezdomniaków. 

- Homepark Targówek jest marką, która wspiera najróżniejsze działania pro-społeczne. Jednym z takich obszarów jest troska o zwierzęta. Widzimy, jak wiele osób wspiera różnorodne fundacje ratujące bezdomne czworonogi. Razem z nimi zorganizowaliśmy w Homepark Targówek spotkanie z ludźmi zaangażowanymi w tę pomoc. Połączyliśmy to z działaniami edukacyjnymi, zapraszając behawiorystów i profesjonalnych instruktorów. Widzimy w naszych mediach społecznościowych, że takie działania są potrzebne i spotykają się z dużym zainteresowaniem naszych Klientów - komentuje Agata Brzezińska, Head of CEE w firmie Pradera.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum