Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Jak oszczędzać na zakupach w Biedronce?

Dzięki trzeciej Tygodniowej Misji Oszczędzania startującej w Biedronce od poniedziałku, 12 września, klienci będą mogli zaoszczędzić kupując wybrane produkty w cenie pomniejszonej co najmniej o wartość rocznej inflacji na żywność i napoje - uważają przedstawiciele sieci Biedronka.
Reklama

Cała trójka Bohaterów, czyli Świnka Skarbonita, Jabłko Newton oraz Pies Dżi-Pi-Es zachęcają do oszczędzania – tym razem w ramach zakupów klienci otrzymają rabat w wysokości wynoszącej co najmniej wartość rocznej inflacji na żywność i napoje bezalkoholowe o stawce 17,4% z sierpnia 2022 ustalonej w oparciu o publikację GUS z dnia 31.08.2022 r. - zapewnia sieć.

Tygodniowa misja oszczędzania z Biedronką

Obowiązująca od poniedziałku, 12.09 do soboty 17.09, Tygodniowa Misja Oszczędzania pod nazwą „Kupuj taniej o wartość inflacji” pozwala na realizację oszczędności przy zakupie wybranych produktów z kartą Moja Biedronka lub aplikacją Biedronka.

- W tym tygodniu Świnka Skarbonita, której supermocą jest cena, szczególnie poleca oszczędzać na takich produktach jak np. polędwicę sopocką Kraina Wędlin 140g w cenie 3,49 zł za opakowanie, szynka z indyka Kraina Wędlin 150g w cenie 4,49 zł oraz parówki z szynki lub piersi kurczaka Krakus 200g i kiełbasa krakowska Krakus 160g odpowiednio w cenie 3,99 zł i 7,99 zł za opakowanie.  Pies Dżi-Pi-Es poleca natomiast suchą karmę dla psów Chappi dzięki której na opakowaniu 2,7 kg oszczędzimy aż 8 zł lub przysmaki dla psa Crave protein 55g w cenie 7,99 zł.Za zebrane oszczędności w ramach zakupu ponad 170 produktów biorących udział w Tygodniowych Misjach klienci otrzymują naklejki, które po uzbieraniu odpowiedniej liczby można wymienić na książki lub maskotki bohaterów akcji „Gang Bystrzaków”. - podaje Biedronka.

- W  ramach aktualnej Tygodniowej Misji klienci mogą oszczędzać jeszcze skuteczniej w trakcie codziennych zakupów. Szeroki wachlarz produktów objętych promocjami z pewnością ucieszy wszystkich, którzy chcą nabyć więcej produktów, a jednocześnie skorzystać z możliwości oferowanych przez naszą akcję lojalnościową. W tym tygodniu szczególnie polecamy szeroki wybór wędlin i parówek – idealnych na śniadanie - mówi Paweł Szelerski, dyrektor kategorii w sieci Biedronka.

W ramach oszczędności realizowanych w Wirtualnym Portfelu, w tym tygodniu oferowane są produkty wybranych marek. W tym tygodniu kupując wszystkie herbaty marki Lipton, klienci oszczędzają w Wirtualnym Portfelu  50 % zapłaconej kwoty. Pozostałe marki, które przynoszą oszczędności w tym tygodniu to:  Zosia Samosia – 30%, Tymbark – 30 %, Pedigree – 20%, Pudliszki – 20 %. Środki z Wirtualnego Portfela można wykorzystać na zakupy w każdą sobotę w okresie trwania akcji Gang Bystrzaków. Wysokość zaoszczędzonej kwoty można na bieżąco sprawdzać w aplikacji Biedronka lub na stronie internetowej moja.biedronka.pl - po uprzednim zarejestrowaniu karty.

 
  
 
 
 


 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum