Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Kawa, owoce i hamaki. Produkty z Kolumbii w Biedronce

Biedronka postanowiła przybliżyć Kolumbię swoim klientom i jako jedyna sieć na polskim rynku zdecydowała się na wprowadzenie tak egzotycznej akcji tematycznej. W dniach 9-14 czerwca w sklepach sieci pojawi się ponad 20 pochodzących z Kolumbii produktów. Jeronimo Martins, właściciel Biedronki, prowadzi w Kolumbii sieć sklepów Ara. Liczy ona ponad 1000 sklepów.
Reklama

W ramach oferty kolumbijskiej klienci sieci będą mogli poznać unikalne produkty spożywcze, takie jak wysokogatunkowa kawa, mango i marakuje, czy charakterystyczne dla Kolumbii słone i słodkie przekąski, jak chipsy z platanów albo manioku. Ale nie tylko.

W sklepach sieci dostępne są ręcznie robione, oryginalne kolumbijskie hamaki w kilku kolorach, wytrzymujące obciążenie do 120 kg, w cenie 119 zł.

Kolumbijska kawa i owoce w Biedronce

Kawoszy ucieszy możliwość zakupu kawy, pochodzącej z kraju, który jest jednym z największych jej producentów na świecie. Klienci Biedronki mogą nabyć mieszanki kolumbijskich arabik, wyselekcjonowanych i pochodzących z różnych regionów kraju, m.in. znanej marki Juan Valdez już w cenie 29,99 zł za opakowanie 283 g. 

Produkty z Kolumbii w Biedronce, fot. mat. pras.
Produkty z Kolumbii w Biedronce, fot. mat. pras.
Produkty z Biedronki w Kolumbii, fot. mat. pras.
Produkty z Biedronki w Kolumbii, fot. mat. pras.
Produkty z Kolumbii w biedronce, fot. mat. pras.
Produkty z Kolumbii w biedronce, fot. mat. pras.


Państwo ze stolicą w Bogocie obfituje też w ogromną różnorodność owoców. W skład owocowej oferty kolumbijskiej w Biedronce weszły marakuje (2,49 zł za szt.), awokado Hass (6,99 zł za szt.), czy mini mango na wagę w cenie 9,99 zł za 100 g.

Biedronka przygotowała również bogatą ofertę kolumbijskich przekąsek. W cenie 7,99 zł za opakowanie można nabyć chipsy z platanów a za 12,99 zł – z manioku. Fani słodkości znajdą w ofercie m. in. ciasteczka kawowe (12,99 zł) lub karmelowo-kokosowe (12,99 zł) oraz kawałki owoców w czekoladzie (7,99 zł).

Oferta kolumbijska obowiązuje do 14 czerwca br. Produkty dostępne będą w sprzedaży do wyczerpania zapasów.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Gazetki promocyjne - Biedronka