Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Konsumencki konkurs dwóch „diabelskich” marek - „Legendarny bilet”

Casillero del Diablo, marka chilijskiego wina ogłasza wspólnie z Manchester United konkurs konsumencki. „Legendarny bilet” to akcja, w której główną nagrodą jest trzydniowy wyjazd do Manchesteru wraz z osobą towarzyszącą. Zwycięzcy otrzymają oryginalne stroje sportowe „Czerwonych Diabłów” i będą mieli szansę  rozegrać na stadionie Old Trafford prawdziwy mecz.
Reklama

Aby wziąć udział w konkursie należy zarejestrować się na stronie https://casilleromanchester.com/  wraz z paragonem zakupu wina. Zadanie konkursowe brzmi: „Nominuj swojego przyjaciela – legendę Twojego życia i wygraj. Napisz, dlaczego to Wy macie wygrać.” Oceniając prace konkursowe komisja weźmie pod uwagę ich oryginalność, kreatywność i walory artystyczne.

Oprócz nagrody głównej można wygrać skórzane torby i notesy Manchester United. Międzynarodowa akcja trwa do 30 kwietnia tego roku. W Polsce organizatorem jest Cerville, importer Casillero del Diablo, we współpracy z producentem i dystrybutorem wina, firmą Viña Concha y Toro.

Casillero del Diablo to wino z Nowego Świata i jedna z najbardziej znanych światowych marek.

W Polsce to lider sprzedaży w kategorii premium, czyli w cenie powyżej 25 zł. Wino jest laureatem wielu nagród na konkursach winiarskich, Casillero Carmenere zdobyło m.in. złoty medal na Mundus Vini 2020, a w Polsce w zeszłorocznej edycji konkursu sommelierskiego Wino na Medal srebrnymi medalami wyróżniono Cabernet Sauvignon i Sauvignon Blanc.

Współpraca Casillero del Diablo z angielskim klubem piłkarskim trwa od 2010 roku. Manchester United to jeden z najbardziej znanych i uwielbianych przez kibiców klubów sportowych na świecie. Casillero jest sponsorem meczów klubu z Old Trafford w ramach Premier League, a w filmach promujących Casillero del Diablo występowały największe gwiazdy drużyny, m.in. Zlatan Ibrahimovic, Wayne Rooney, Juan Mata, czy David De Gea.

W najnowszą kampanię marki zaangażował się jeden z najsłynniejszych aktorów świata, pochodzący z Chile Pedro Pascal, gwiazda seriali „Gra o tron” czy „The last of us”.

Casillerodeldiablo legendarny bilet.jpg
Casillerodeldiablo legendarny bilet.jpg

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum