Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Lody Koral w sklepach Aldi tańsze o 40 proc.

ALDI i marka Koral startują z konkursem dla klientów. Dodatkowo dyskonter wprowadza do sprzedaży popularne lody sygnowane brandami Frozen i Spiderman oraz Avengers Hero i obniża ceny lodów na patyku o 40%.
Reklama

Już od soboty w sklepach ALDI każdy klient, kupując dwa dowolne lody marki Koral lub Bracia Koral będzie mógł wziąć udział w konkursie „Pokaż swoje zwariowane zdjęcie z dzieciństwa”. W puli nagród przewidziany jest skuter elektryczny, hulajnoga, rowery młodzieżowe oraz zestawy klocków LEGO i kubki. Ponadto od poniedziałku w sieci sklepów ALDI wszystkie lody na patyku będzie można kupić aż o 40% taniej.

Koral i Aldi

- Zdecydowaliśmy się na podjęcie współpracy z siecią sklepów ALDI w ramach konkursu, gdyż od kilku lat stawiamy w komunikacji i inicjatywach marki Koral na prosty i wiarygodny przekaz. Mamy też poczucie humoru i dystans – tymi cechami wyróżnia się także sieć sklepów ALDI, dlatego decyzja o podjęciu współpracy z dyskonterem była dla nas naturalna – mówi Małgorzata Bełczowska, Kierownik ds. Klientów Strategicznych w Koral.

ALDI w Polsce posiada 208 sklepów i zatrudnia blisko 3700 pracowników. 

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum