Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

NKD i KFC dołączy do najemców w podwrocławskim N-Parku. Biedronka, Pepco już działają

W maju, w miejscowości Łany pod Wrocławiem, otworzył się park handlowy N-Park. Oddając ostatni wolny lokal marce NKD, Napollo właśnie w pełni zamknęło komercjalizację w tym obiekcie.
Reklama

NKD (Niedrig Kalkuliert Discount) to koncept sklepów z odzieżą dla kobiet, mężczyzn i dzieci oraz artykułami dekoracyjnymi do domu w konkurencyjnych cenach. Grupa NKD działa na rynku od 1962 roku i posiada łącznie 1900 sklepów w Niemczech, Austrii, Włoszech, Słowenii, Czechach i Chorwacji, a w ostatnich miesiącach rozpoczęła intensywną ekspansję w Polsce. Marka pojawi się w podwrocławskim N-Parku jesienią tego roku i uzupełni dostępną ofertę odzieżową parku handlowego.

Powierzchnia najmu N-Parku w Łanach to ponad 5 tys. m². Wśród najemców są: Biedronka, Rossmann, Pepco, Jysk, Media Expert, Meduza (sklep zoologiczny), Piekarnia HERT, Restauracja Wok&Spice.

Za kilka tygodni otworzy się też popularna restauracja szybkiej obsługi, KFC. Z kolei w 2023 roku pojawi się ułatwienie dla klientów zmotoryzowanych, którzy będą mogli skorzystać z oferty stacji paliw Lotos. Czeka na nich parking na około 150 miejsc.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum