Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Nocna Premiera Diablo IV w tym sklepie MediaMarkt

Wyczekiwane Diablo IV wkrótce ujrzy światło dzienne. Nocna Premiera gry rozpocznie się 5 czerwca 2023 roku o godzinie 22:30 i odbędzie się w sklepie MediaMarkt w Galerii Pestka w Poznaniu.
Reklama

Drzwi centrum handlowego zostaną otwarte o 22:30, natomiast sprzedaż ruszy o godzinie 23:00. Wydarzenie jest przeznaczone dla osób, które ukończyły 18. rok życia. 

Premiera Diablo IV

Każda osoba kupująca grę podczas Nocnej Premiery będzie miała możliwość zdobyć nagrody nie z tej ziemi, dostępne w ograniczonej ilości:

Piekielny zestaw gadżetów Diablo IV,
Litografie Diablo IV,
Plakat Diablo IV w formacie A3 poster z podpisem Roda Fergussona z Blizzarda,
Puzzle Diablo IV.

Dodatkowo, podczas wydarzenia odbędzie się konkurs, w którym główną nagrodą będzie Konsola Xbox Series X z grą Diablo IV.

By zawalczyć o zestaw konsoli z grą, uczestnicy wydarzenia będą musieli wykazać się nie lada kreatywnością i przyjść na Nocną Premierę w piekielnym przebraniu – inspirowanym grą, lub niekoniecznie. Ważne, by diabelskie istoty wzięły zwycięzcę za swojego!

Gra Diablo ma miliony fanów

Diablo IV to fabularna gra akcji nowej generacji pełna niekończących się zastępów zła do pokonania, niezliczonych umiejętności do opanowania, koszmarnych podziemi do przemierzenia i legendarnych łupów do zdobycia. 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum