Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Oferta z ukraińskimi produktami w Netto do 8 czerwca

Netto wprowadza do swojej oferty produkty kuchni ukraińskiej. Dla lubiących mięso będzie to m.in. słonina – narodowy przysmak kuchni ukraińskiej.
Reklama

Kuchnia ukraińska słynie z dań ze świeżych, sezonowych produktów, wędzonego aromatu, a także mąki, kasz czy mięs. Netto w swojej ofercie przygotowało coś na ząb dla każdego. Dla lubiących mięso będzie to m.in. słonina – narodowy przysmak i podstawa kuchni ukraińskiej.  Netto swoim klientom proponuje tym razem wędzoną wersję słoniny w przyprawach (15,90 PLN za 1 szt.). Obok niej w ofercie znajdzie się mortadela doktorska – inspirowaną innym wędliniarskim klasykiem, czyli popularną m.in. w Ukrainie kiełbasą doktorską (7,99 PLN za 1 szt.). Miłośnicy wszelkiego rodzaju klusek czy dań z lepionego ciasta zapewne chętnie skosztują ukraińskich zrazów z mięsem (9,99 PLN za 1 opak.), pielmieni – niewielkich pierożków z mięsem o okrągłym kształcie (9,99 PLN za 1 opak.) czy pierogów z koperkiem (5,99 PLN za 1 opak.)

Jakie desery?

Nie będą mogli obejść się smakiem klienci przechodzący alejkami Netto obok działu ze słodyczami. Małe co nieco w postaci pianek śmietankowych w polewie Słodki Amulet (5,99 PLN za 1 opak.), deseru śmietankowo-truskawkowego Bonjour Konti od obecnego na rynku od 25 lat ukraińskiego producenta Konti (6,99 PLN za 1 opak.) czy minibatoników z orzechami lub rodzynkami Sharzan Lukas, również dobrze znanych w Ukrainie (6,99 PLN za 1 szt.), będzie dobrym pomysłem zarówno na przekąskę, jak i na poczęstunek do kawy.

Ugasi pragnienie

Tradycyjny mleczny napój Rjażenka (4,99 PLN za 1 szt.), tak zwane pieczone mleko, to popularny na Ukrainie produkt nabiałowy. Konsystencją przypomina aksamitny jogurt. Schłodzony, wprost z lodówki, będzie alternatywą dla maślanek czy kefirów. Z kolei kwas chlebowy – zdecydowanie jeden z najbardziej popularnych napojów w Ukrainie o słodko-kwaśnym smaku (4,99 PLN za 1 l.) – ugasi pragnienie i doda orzeźwienia.

Oferta z ukraińskimi produktami jest ważna od 2 do 8 czerwca.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum