Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Po kawę i hot-doga także do Społem

Sklep Orion, należący do Społem Szczecin, został niedawno otwarty po gruntownej modernizacji. Całodobowa placówka po raz pierwszy zaoferowała swoim klientom kawę i hot-dogi na wynos. To nie jedyna nowość.
Reklama

Sklep Orion przy ul. Księcia Bogusława X 18a w Szczecinie działa w tym miejscu od 1973 roku. Obecnie powierzchnia sali sprzedażowej to 441 mkw. (przed remontem 353 mkw.).

Nowości w sklepie Społem Szczecin

Sklep Orion oferuje bogaty wybór mięsa i wędlin, szeroką ofertę warzyw i owoców i wypiek pieczywa z ciasta nie mrożonego. Po raz pierwszy w sieci pojawił się piec konwekcyjny do pieczenia mięs i dań gotowych. W placówce znajduje się także nowoczesny regał nabiałowy i garmażeryjny z szerokim wyborem dań oraz świeże ryby na lodzie. Również po raz pierwszy w historii Społem w Szczecinie, klient może kupić w sklepie kawę i hot doga na wynos. W Orionie można kupić także artykuły przemysłowe i podstawowe ADG.

Dla wygody kupujących zainstalowano dwie kasy samoobsługowe. Spoty reklamowe oraz oferta promocyjna pojawiają się na monitorach. 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum