Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Polomarket rozwija aplikację mobilną. Jakie są jej zalety?

POLOmarket wydał blisko 2,5 mln wirtualnych oraz plastikowych POLOkart. Sieć uruchomiła swoją aplikację mobilną 28 sierpnia 2019 roku. Jej start był jednym z najważniejszych zrealizowanych projektów w ramach strategii konsekwentnej transformacji cyfrowej w komunikacji sieć, a także wielokanałowego budowania lojalności klientów.
Reklama

Zalety aplikacji POLOmarketu

Na sukces aplikacji POLOmarketu wpłynęła intuicyjność, prostota i niezawodność w działaniu oraz atrakcyjna oferta. Nie mniej istotne są funkcjonalności, które POLOmarket rozwija i ulepsza. Już w momencie startu aplikacji, umożliwiała ona klientom dostęp do wszystkich benefitów wynikających z uczestnictwa w programie lojalnościowym POLOkarta, a także dawała dostęp do dodatkowych, dedykowanych ofert. Użytkownicy otrzymali także możliwość automatycznego tworzenia współdzielonych list zakupowych, udziału w akcjach lojalnościowych poprzez zbieranie oraz wykorzystywanie wirtualnych punktów, czy też dostęp do bazy przepisów kulinarnych tworzonych w ramach autorskiego kanału sieci „Na Szlaku Smaku”.

POLOmarket: Akcje lojalnościowe w oparciu o aplikację

POLOmarket jako pierwsza sieć FMCG, zaczął przeprowadzać akcje lojalnościowe, tak jak loterie, w oparciu wyłącznie o aplikację (wirtualne zdrapki). Nie mniej istotnym było umożliwienie użytkownikom oceny usług i produktów poprzez moduł do pomiaru Customer Experience (Platforma Opinello). Sieć monitoruje poziom satysfakcji klientów praktycznie w czasie rzeczywistym i na bieżąco reaguje jeśli jakiś proces wymaga poprawy. Dzięki temu sieć jest w stanie skutecznie podnosić wskaźnik rekomendacji określany jako Net Promoter Score (NPS).

POLOmarket - co to za sieć

Grupa POLOmarket to największa polska sieć supermarketów. Tworzy ją ponad 280 nowoczesnych placówek na terenie całej Polski, z obrotem w wysokości już ponad 2,8 mld złotych netto za ostatnie 12 miesięcy. Sieć zatrudnia 5,5 tys. osób.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum