Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Program lojalnościowy Super Profit dostępny w ponad 1300 sklepach

Ponad 1300 sklepów, blisko 130 tys. wydanych kart stałego klienta, prawie 30 tys. wręczanych rocznie nagród na kwotę ponad 1 300 000 zł – to wyniki programu Super Profit prowadznego przez sklepy z Grupy Specjał.
Reklama

Program Super Profit powstał w 2001 roku. Dziś korzystają z niego klienci ponad 1300 sklepów Livio, Market Plus, Delikatesów Premium, Sezam oraz oczywiście Nasz Sklep i Nasz Sklep Express, zlokalizowanych w niemal całej Polsce.

 

Program podążający z duchem czasu

Klienci mogą korzystać z programu na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest karta stałego klienta,  drugim specjalne karty kolekcjonerskie. To dzięki nim, nawet bez posiadania karty stałego klienta, klienci mogą zbierać punkty w formie naklejek i wymieniać je na nagrody.

Klienci lubią być nagradzani

Właściciel sklepu decyduje, ile punktów otrzymają klienci za dokonanie u niego zakupów. Uzbierane punkty można wymienić na sprzęt AGD, akcesoria kuchenne oraz domowe, gadżety, tekstylia, akcesoria turystyczne czy bony towarowe do wykorzystania w wybranych sklepach. W programie uczestniczy już prawie 130 000 klientów, którzy tylko w ciągu ostatniego roku dokonali wymiany punktów na nagrody o wartości przeszło 1 300 000 zł.

- Klienci wiedzą, że dokonując zakupu należą się im punkty i zabiegają o nie, bacznie weryfikując stan swojego konta, ponieważ mają w tym swój wyznaczony cel, którym każdorazowo jest wybrany produkt z aktualnego katalogu nagród. To perspektywa realnej nagrody zachęca klientów do regularnych zakupów – mówi Jan Sałata, dyrektor generalny sieci Nasz Sklep.

Zaangażowanie kluczem do sukcesu

Super Profit doczekał sę fanpage’u na Facebooku. Jednak kluczowe dla sukcesu programu było zaangażowaniu koordynatorów w kwestię szkolenia sił handlowych oraz zachęcenie franczyzobiorców do aktywnej współpracy.

Wykorzystaliśmy nowoczesne narzędzia, takie jak chociażby kampanie SMS, które były możliwe dzięki kontaktom pozyskanym poprzez program lojalnościowy, a już wkrótce wdrożymy aplikacją mobilną, dysponującą szeregiem atrakcyjnych funkcjonalności,  z której również skorzystają nasi klienci oraz franczyzobiorcy – dodaje Jan Sałata.

Wraz z początkiem maja bieżącego roku pojawiło się nowe wydanie katalogu Super Profit. Znalazło się w nim blisko 150 propozycji nagród.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum