Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Promocja na lody 1+1 gratis i darmowe Swojaki w Biedronce na zakończenie roku szkolnego

24 czerwca to oficjalny koniec roku szkolnego. Z tej okazji Biedronka przygotowała dla uczniów i ich rodziców promocję: tylko w tym dniu do każdego loda na patyku marki Marletto drugi, tańszy będzie darmowy w ramach oferty 1+1 gratis.
Reklama

Limit dzienny to cztery sztuki – udzielony rabat będzie równy wartości dwóch tańszych produktów. Klienci mają do wyboru cały wachlarz smaków z oferty produktów marki Marletto m.in. waniliowe z migdałami (w opcji z białą lub ciemną czekoladą), klasyczne z polewą z ciemnej czekolady, o smaku słonego karmelu, truskawkowe, malinowe czy jagodowe z polewą z belgijskiej czekolady.

Lodowy tydzień w Biedronce

Ponadto, do 26 czerwca można skorzystać z promocji na zakup lodów i sorbetów w opakowaniach familijnych (1000 ml). Przy zakupie dwóch produktów, na jednym paragonie, zostanie udzielony rabat w wysokości 30 procent ceny tańszego z nich.

Na uwagę zasługują także rożki Martletto, które do końca tygodnia (tj. 26.06.2022 r.) zostały objęte promocją 3+1 gratis. Przy zakupie czterech produktów (na jednym paragonie) zostanie udzielony rabat w wysokości najtańszego z nich. Produkty można dowolnie mieszać. Wśród dostępnych wariantów do wyboru są m.in. smaki: słony karmel, biała czekolada z migdałami, truskawkowe, orzech włoski i czekoladowe.

Powrót Swojaków na zakończenie roku szkolnego

Dodatkowo w dniu 24.06.2022 r. z okazji zakończenia roku szkolnego do każdego zamówienia w ramach ekspresowej dostawy BIEK w aplikacji Glovo dołączony zostanie losowo wybrany Swojak.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum