Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Remont Galerii Bałtyckiej trwał osiem miesięcy. Jak prezentują się nowe wnętrza?

Zakończyła się przebudowa Galerii Bałtyckiej. Odmienione wnętrza, strefy relaksu, więcej zieleni, zmiany w strefie parkingowej oraz inne udogodnienia są już dostępne dla odwiedzających.
Reklama

Galeria Bałtycka w Gdańsku to centrum handlowe oddające do użytku ponad 200 sklepów, punktów gastronomicznych oraz usługowych. 

Jak zmieniła się Galeria Bałtycka?

W ramach przeprowadzonych zmian modernizacji poddano wnętrza centrum, czego efektem jest nie tylko nowy wygląd i większa wygoda dla odwiedzających, ale również poprawa akustyki. Na klientów czeka 15 stref relaksu, z których każda ma inny wystrój. Wyposażono je w komfortowe siedzenia, przyjazne oświetlenie oraz udogodnienia w postaci gniazdek elektrycznych oraz USB. Na ścianach pojawiły się nowe grafiki oraz tapety, z których wiele zaprojektowano specjalnie dla Galerii Bałtyckiej. Schody ruchome oklejone zostały wysokiej jakości tapetą imitującą miedź.
Prace objęły także częściową wymianę posadzki, na której pojawiły się m. in. włoskie płytki we wzorach drewna i marmuru.
Największym wyzwaniem był montaż lamp oraz przestrzennych elementów
dekoracyjno-świetlnych w strefie gastronomicznej. Ze względu na to do obiektu trzeba było wprowadzić dodatkowy podnośnik z poziomu parkingu. Natomiast część prac dekoracyjnych w najbardziej niedostępnych miejscach wykonała wykwalifikowana ekipa alpinistyczna.

Nowa strefa gastronomiczna

Całkowicie zmieniony został wygląd strefy gastronomicznej, pojawiły się nowe
kanapy, krzesła, stoliki i hokery. Postawiono również na większe stoły, co pozytywnie wpłynęło na komfort spożywania posiłków w większej grupie. Nowe meble wykonane zostały w optyce m.in. dębu, kamienia i lnu. Oświetlenie zostało zmienione, a dla większego komfortu gości kanapy oddzielone zostały od ciągów komunikacyjnych ściankami ze szkła dymionego. Przy stolikach, tak jak w przypadku stref relaksu, pojawiły się gniazda USB oraz elektryczne.

Atrakcje dla rodzin z dziećmi


Rodziny z małymi dziećmi mogą skorzystać z nowej atrakcji dla najmłodszych. Na poziomie -1 powstał otwarty plac zabaw. Na uwagę odwiedzających szczególnie zasługuje „autobusik” z motywem pirackim oraz przestrzeń z grami.
Udogodnienia czekają również na korzystających z parkingu. Powstały nowe
oznaczenia strefowe oraz system informujący o liczbie wolnych miejsc i wskazujący dostępne miejsca parkingowe. Odnowione zostały także miejsca specjalne – dla rodzin z dziećmi oraz dla osób z niepełnosprawnościami. Nowy wygląd zyskał również Punkt Informacji, w którym oprócz elementów przestrzennych pojawiło się znacznie więcej roślinności.

Prace prowadzone były przez osiem miesięcy. Zostały one już zakończone,
a wszystkie udogodnienia oddano do użytku klientów.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum