Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Rusza sezon remontowy, Castorama wprowadza promocje

Od 25 maja do 12 czerwca br. w sklepach Castorama obowiązuje oferta „Budujemy w najlepszych cenach”. Od 25 do 30 maja klienci mogą dodatkowo skorzystać z 25% rabatu na drugi (w tej samej cenie lub tańszy) produkt z kategorii elektronarzędzi. Promocja obowiązuje w sklepie internetowym castorama.pl i w sklepach stacjonarnych Castorama, Castorama Smart i Brico Depot.
Reklama

Oferta specjalna "Budujemy w najlepszych cenach" jest okazją dla klientów, którzy są w trakcie prac remontowych lub je właśnie rozpoczynają i planują. Dodatkowo na klientów, którzy w ciągu najbliższych 5 dni zakupią produkt z kategorii elektronarzędzi, czeka dodatkowy rabat 25% na drugi, w tej samej cenie lub tańszy. 
Promocja trwająca od 25 do 30 maja na -25% ma zastosowanie w przypadku zakupu dwóch produktów podczas jednej transakcji, co oznacza, że w przypadku jednorazowego zakupu większej liczby elektronarzędzi, 25% rabatu zostanie udzielone na jeden, najtańszy produkt. Z akcji wyłączone są elektronarzędzia zawarte w ofercie "Budujemy w najlepszych cenach", co oznacza, że promocje nie łączą się.

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum