Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Scenografie do robienia selfi i nagrywania TikToków w Blue City

W Blue City po raz kolejny gości atrakcja w postaci sześciu różnych przestrzeni do robienia zdjęć i filmików. Z Selfie Space Pop-up można korzystać do 22 marca.
Reklama

Na gości centrum czeka m.in. pełna kwiatów budka telefoniczna, pokój grozy czy nastrojowa kawiarenka. Dzięki efektownej scenografii zrobione tu zdjęcia będą wyglądać wyjątkowo atrakcyjnie w social mediach. Zastosowane światła i rekwizyty pozwolą na nagranie wyjątkowych TikToków czy relacji Instagram Stories. Selfie Space może być również interesujące dla twórców krótkich form wideo i rajem dla rodziców z dziećmi, którzy w trakcie robienia zdjęć będą się razem bardzo dobrze bawić. 

Selfie Space Pop-up Vol. 3 znajduje się na poziomie -1 przy fontannie.
Wstęp podobnie jak w przypadku na innych wydarzeń organizowanych przez Blue City jest bezpłatny.

 

Blue City
Blue City
Blue City
Blue City

Blue City
Blue City

Blue City
Blue City

W jakich przestrzeniach można robić zdjęcia w Selfie Space?

PartyZone: Różowe cekiny na ścianach, lustrzane kule dyskotekowe pod sufitem i dużo różu. W takim wnętrzu można się poczuć jak gwiazda estrady. Wystarczy chwycić mikrofon!

SweetCall: Budka telefoniczna przeznaczona tylko do uroczych rozmów.  Tu selfie będzie pełne kwiatów.

PaintSplash: Pokój dla ryzykantów, którzy (nie)lubią pobrudzić się farbą. Wylewająca się farba z puszki prosto na fotografowanego, to tło dla ciekawego ujęcia.  

IdeasSpot: Przestrzeń tylko dla kreatywnych! W pokoju znajduje się tylko żarówka i fotel. Robiący zdjęcia będą mogli się wykazać pomysłowością.

GardenCafe: – Nastrojowa kawiarenka i ogrom kwiatów. Zdjęcia w takim wnętrzu będą przypominać najlepsze sceny z romantycznych filmów.  

GhoticRoom: Miejsce, dla tych, którzy nie lubią słodkich zdjęć. Czarny i fioletowy kolor, gotycka tapeta sprawią, że z fotografii będzie wiało grozą.

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum