Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Spar organizuje w Poznaniu piknik, bieg i atrakcje dla dzieci

Sieć SPAR już 4 czerwca 2022 r. w Poznaniu zaprasza na rodzinny piknik, a także bieg na dystansie 5 km oraz biegi dla dzieci.
Reklama

W programie przewidziana jest masa atrakcji. Ambasadorem wydarzenia Rodzinne bieganie ze SPAR została Monika Stefanowicz – polska biegaczka, maratonka, trzykrotna uczestniczka olimpiady (w Atenach, Pekinie i Rio  de Janerio), trzykrotna mistrzyni Polski w maratonie i dwukrotnie w półmaratonie. Na biegu pojawi się też Mezo.

Medal i prezenty dla uczestników

 

Każdy uczestnik RODZINNEGO BIEGANIA ZE SPAR, który ukończy bieg otrzyma medal oraz atrakcyjne pakiety prezentów od partnerów. Medal trafi w ręce biegaczy na 5 km oraz wszystkich dzielnych dzieci biegnących na 200, 400 i 800 metrów.

Podczas pikniku przewidziano pokazy akrobatyczne dzieci z Klubu Sportowego Akro Fly, pokazy i warsztaty piłkarskie, pokaz straży pożarnej, warsztaty eko budowania domków dla owadów i budek lęgowych, występ zespołu The RoadHouse, dmuchańce, bańki mydlane i malowanie buziek ze specjalnym udziałem szkół językowych Papuga oraz Helen Doron, badania medyczne prowadzone przez Szpital Podolany, specjalna strefa relaksu, food trucki i wiele wiele innych. Wszystkim obecnym czas umilać będzie również DJ.

„Widzimy się 4 czerwca w Poznaniu! Mamy nadzieję, że przeżyjemy piękne emocje i spędzimy cudowny czas. Na pewno warto integrować się nie tylko z mieszkańcami, ale również z lokalnymi firmami działającymi na Podolanach, dlatego będzie nam niezmiernie miło, jeśli dołączycie do naszej imprezy” – podkreśla Wayne Hodson, prezes zarządu sieci SPAR w Polsce.

Partnerami Rodzinnego Biegania ze SPAR są także: GoodValley, Herlitz, Kubuś i Tymbark, Firma Gizewski, Wydawnictwo Zielona Sowa, Coca Cola Polska i Kropla Beskidu, Danone, Żywiec Zdrój, Lubella i Łowicz, Kupiec, Popcrop i Bakalland. Wśród partnerów są Rada Osiedla Podolany, CIL Podolany, Pomarańczowe Pogotowie oraz szkoły językowe Papuga i Helen Doron, którzy zadbają o jak najciekawsze atrakcje dla wszystkich, którzy pojawią się na Pikniku. Każdy z partnerów zapewni prezenty dla uczestników biegu.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum