Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Wyjebongo to nie tylko wódka. Nowe propozycje firmy Palikota

Pod koniec grudnia na polskim rynku zadebiutowała nowa wódka Janusza Palikota o dość kontrowersyjnej nazwie - Wyjebongo. Produkt jest dostępny w sieci sklepów Żabka oraz na stronie browar-tenczynek.pl. Do sprzedaży weszła również koszulka Wyjebongo przedstawiająca Janusza Palikota w szlafroku i kapciach.
Reklama

– Idea „Wyjebongo,” powstała w trakcie dialogu z followersami w moich mediach społecznościowych. Wyjebongo to skrótowy zapis filozofii życia opartej o luz i dystans, także do siebie. Nowa, unikalna wódka o 40% zawartości alkoholu bazuje na innowacyjnej recepturze. Łączy w sobie dwie technologie - rektyfikacji, służącą głównie do produkcji wódki oraz destylacji, która służy do produkcji okowit i whisky. Wyjebongo to wódka mocna, ale poprzez połączenie z destylatem i aromatem marakui zyskuje przyjemny dla podniebienia smak – mówił w grudniu Janusz Palikot, właściciel Alembik Polska i pomysłodawca wódki Wyjebongo.

Browar Tenczynek należący do Janusza Palikota prowadzi własny sklepik, którego oferta to nie tylko alkohole, ale również koszulki, książki, kieliszki czy karty podarunkowe. Koszulki ze śmiesznymi napisami jak: "Alkohol jest lekarstwem", "Pierwsza randka bez alkoholu," "Na alkohol można liczyć na politykę nie "czy "Nigdy nie piłem z Kaczyńskimi" oferowane są w cenie 69 zł. Zestaw koszulka Wyjebongo plus wódka BUH to koszt 124,90 zł. Do oferty trafiły również bluzy marki Browar Tenczynek.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum