Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Żabka apeluje: Nie jedzcie tego!

Sieć sklepów Żabka opublikowała na swojej stronie internetowej komunikat informujący o wycofaniu z obrotu dwóch produktów ze względu na potencjalne zagrożenie dla zdrowia konsumentów. Apeluje się do klientów o zaprzestanie spożywania tych produktów oraz o zwrot lub wyrzucenie zakupionych artykułów.
Reklama

Na oficjalnej stronie internetowej sklepów Żabka pojawiła się ważna wiadomość dla klientów. Popularna sieć opublikowała komunikat, w którym poinformowano o wycofaniu z obrotu dwóch produktów. Decyzja była konieczna "w związku z informacją otrzymaną od dostawcy Good Food Products Sp. z o.o. dotyczącą przekroczenia limitu pestycydu w surowcu wykorzystanym w produkcji asortymentu".

Produkty, o które chodzi, to: 10914683 WAFLE POPCORN 105G GOOD FOOD z terminem przydatności do spożycia 15.12.2023, 17.12.2023 oraz 10971931 WAFLE KUKURYDZIANE 35G GOOD FOOD z terminem przydatności do spożycia 16.12.2023.

W informacji o "wycofaniu awaryjnym z rynku" zawarto pilny apel do osób, które zdążyły zakupić wymienione w komunikacie artykuły. Nie należy ich spożywać, gdyż może to zagrozić zdrowiu konsumenta. Żabka prosi o zwrot lub wyrzucenie wskazanych towarów.

Wycofanie produktów przez Żabkę - apel o niewspożywanie i zwrot towarów

"Apelujemy do wszystkich klientów, którzy zakupili powyższe produkty, o ich niespożywanie i wyrzucenie lub zwrócenie zakupionego towaru. Produkt może być niebezpieczny dla zdrowia konsumenta" - podkreślono.

 

Jak przekazano, zwrotu można dokonać w sklepie, w którym zakup został zrealizowany. W zamian Żabka ofertuje zwrot pieniędzy.

"Przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie mogą wynikać w związku z zaistniałą sytuacją. Działanie Żabka Polska podyktowane jest troską o bezpieczeństwo konsumentów i najwyższą jakość oferowanych produktów" - oświadczono.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum