Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Żabu zabawi wszystkich użytkowników aplikacji Żappka

Zakończyły się testy pierwszej na europejskim rynku retail gry dostępnej w aplikacji mobilnej. Żabu dostępne jest już dla wszystkich, ponad 6 mln użytkowników aplikacji mobilnej Żappka.
Reklama

Czym jest Żabu?

Żabu to wirtualna żaba, która ma około 4 cm wzrostu. Uwielbia jabłka, częste prysznice i przede wszystkim... lubi grać w gry! Wykonane w animacji 3D Żabu reaguje na zachowania klienta. Rozwija się i zdobywa kolejne poziomy, w zależności od dokonywanych przez gracza zakupów, również tych realizowanych dzięki zebranym na koncie punktom lojalnościowym – żappsom.


Gra polega na hodowli i regularnej opiece nad stworzoną przez siebie postacią Żabu. Po osiągnięciu wybranych poziomów, na graczy czekają skrzynki z nagrodami – darmowe żappsy, produkty, zniżki na zakupy. Ci, którzy przejdą wszystkie 100 poziomów i ukończą grę, otrzymają niespodziankę. 

Żabu - co to za projekt?

Projekt powstał w oparciu o badania z udziałem użytkowników aplikacji Żappka – to oni m.in. brali udział w tworzeniu postaci Żabu. Aplikacja Żappka działa na rynku od blisko 4 lat.

Żabka zdecydowała się na nową funkcjonalność, bo wartość globalnego rynku gier mobilnych stale rośnie. W 2023 roku jego wartość powinna przekroczyć 100 mld USD, a liczba użytkowników gier mobilnych osiągnie ponad 3 mld. 43% wszystkich aktywnych smartfonów będzie kompatybilnych z technologią 5G, co wpłynie znacząco na zachowania konsumenckie. Jest to także ulubiony kanał komunikacji młodszej generacji, z którą Żabka chce mieć dobry kontakt.

Za stworzenie rozwiązania odpowiada agencja 180heartbeats + JUNG v. MATT. Partnerami technologicznymi projektu są: Future Mind, Synerise, Netguru.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum